Šneková převodovka RV050025-19 80B14
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
Klíčové vlastnosti šnekové převodovky RV050025-19
  • Osová vzdálenost vstupní a výstupní hřídele 50 mm
  • Převodový poměr i=25
  • Vstupní dutá hřídel o průměru 19 mm
  • Vstupní příruba 80B14
  • Výstupní dutá hřídel o průměru 25 mm