Šneková převodovka RV030050-11 63B14
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
Klíčové vlastnosti šnekové převodovky RV030050-11
  • Osová vzdálenost vstupní a výstupní hřídele 30 mm
  • Převodový poměr i=50
  • Vstupní dutá hřídel o průměru 11 mm
  • Vstupní příruba 63B14
  • Výstupní dutá hřídel o průměru 14 mm