Kompaktní AC motor 4M91DGG-90FP
Související produkty
Kompaktní čelní převodovka 4M91GBK120BMH
3-4 týdny
Kompaktní čelní převodovka 4M91GBK180BMH
3-4 týdny
Kompaktní čelní převodovka 4M91GBK3.6BMH
Kompaktní čelní převodovka 4M91GBK12.5BMH
Skladem
(>5 ks)
Kompaktní čelní převodovka 4M91GBK90BMH
Kompaktní čelní převodovka 4M91GBK6BMH
Kompaktní čelní převodovka 4M91GBK15BMH
Kompaktní čelní převodovka 4M91GBK150BMH
Kompaktní čelní převodovka 4M91GBK40BMH
Kompaktní čelní převodovka 4M91GBK5BMH
Kompaktní čelní převodovka 4M91GBK50BMH
Kompaktní čelní převodovka 4M91GBK18BMH
Kompaktní čelní převodovka 4M91GBK2BMH
Kompaktní čelní převodovka 4M91GBK7.5BMH
Kompaktní čelní převodovka 4M91GBK200BMH
Skladem
(1 ks)
Kompaktní čelní převodovka 4M91GBK9BMH
Detailní popis produktu
Klíčové vlastnosti AC motoru 4M91DGG-90FP
- Plášť motoru z černě lakovaného hliníku
- Výstupní výkon motoru: 90 W
- Počet pólů: 4
- Velikost rámu: 90x90 mm
- Napájecí napětí: 3f, 230 VAC
- Jmenovitá frekvence: 50 Hz
- Třída krytí: IP20
- Teplotní třída izolace: B (130°C)
- Provozní režim: S1 (trvalý režim provozu)
- Jmenovitý krouticí moment: 0,78 N.m
- Rychlost: 1300 ot/min
- Integrovaná tepelná ochrana bimetalovým snímačem ve všech modelech
- Připojení pomocí volných vodičů
- Vývod napájecích kabelů délky 300 mm