Kompaktní AC motor 4M91DGE-60FH-T
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
Kompaktní indukční motor 4M91DGE-60FH-T je ideální pro aplikace, kde není volného prostoru nazbyt. Asynchronní motor zaujme malými rozměry, výkonem 60 W a 4pólovým provedením.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Klíčové vlastnosti AC motoru 4M91DGE-60FH-T
  • Plášť motoru z černě lakovaného hliníku
  • Výstupní výkon motoru: 60 W
  • Počet pólů: 4
  • Velikost rámu: 90x90 mm
  • Napájecí napětí: 1f, 230 VAC
  • Jmenovitá frekvence: 50 Hz
  • Třída krytí: IP40
  • Teplotní třída izolace: B (130°C)