Kompaktní AC motor 4M91DGE-40G
Související produkty
Kompaktní čelní převodovka 4M91GBK5BMH
3-4 týdny
Kompaktní čelní převodovka 4M91GBK36BMH
3-4 týdny
Kompaktní čelní převodovka 4M91GBK12.5BMH
Skladem
(>5 ks)
Kompaktní čelní převodovka 4M91GBK150BMH
Kompaktní čelní převodovka 4M91GBK120BMH
Kompaktní čelní převodovka 4M91GBK25BMH
Kompaktní čelní převodovka 4M91GBK60BMH
Kompaktní čelní převodovka 4M91GBK75BMH
Kompaktní čelní převodovka 4M91GBK9BMH
Kompaktní čelní převodovka 4M91GBK2BMH
Kompaktní čelní převodovka 4M91GBK15BMH
Kompaktní čelní převodovka 4M91GBK200BMH
Skladem
(1 ks)
Kompaktní čelní převodovka 4M91GBK3BMH
Kompaktní čelní převodovka 4M91GBK90BMH
Kompaktní čelní převodovka 4M91GBK6BMH
Detailní popis produktu
Klíčové vlastnosti AC motoru 4M91DGE-40G
- Plášť motoru z černě lakovaného hliníku
- Výstupní výkon motoru: 40 W
- Počet pólů: 4
- Velikost rámu: 90x90 mm
- Napájecí napětí: 1f, 230 VAC
- Jmenovitá frekvence: 50 Hz
- Třída krytí: IP20
- Teplotní třída izolace: B (130°C)
- Provozní režim: S1 (trvalý režim provozu)
- Jmenovitý krouticí moment: 0,33 N.m
- Rychlost: 1300 ot/min
- Integrovaná tepelná ochrana bimetalovým snímačem ve všech modelech
- Připojení pomocí volných vodičů
- Vývod napájecích kabelů délky 300 mm